Проект рішення “Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Українська”

 

              ПРОЕКТ

УКРАЇНА

УКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від __________________№_________

м. Українськ

Про  визначення  виконавця   послуг  з

вивезення твердих побутових відходів

на території м. Українська

 

Взявши до уваги лист Селидівської міської ради від 16.04.2019 № 02-20ж/5-563, розглянувши протокол оцінки конкурсної пропозиції щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Українськ, з метою порядкування правовідносин, що виникають між виробником, виконавцями, споживачами у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг, згідно ст.ст. 6, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 35-1 «Про відходи», «Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», затвердженого постановою КМУ від 16.11.2011 № 1173, керуючись п. 55 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визначити виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Українськ комунальне підприємство «Комунальник м. Селидове», як переможця конкурсу.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому (Алексєєва) (на час відсутності заступника міського голови, відповідно до розподілу обов’язків між керівними працівниками виконкому Української міської ради).

 

 

Міський голова                          С.В. ЯЩЕНКО